Balustrady Zewnętrzne Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Praktyczne poręcze zdobiące każdy styl w architekturze budowlanej.

BalconyRailing10

poręcz zewnętrzna wykonana ze stali i szkła

Budynki użytku publicznego, praktyczne konstrukcje schodowe czy balkony i tarasy w domach prywatnych to nieodłączne elementy otaczającej architektury. Ich zadaniem nie jest tylko spełnienie funkcji praktycznych, ale również estetycznych. Nieszablonowe formy, ciekawe stylizacje wszystkich konstrukcji muszą zostać dopełnione równie interesującymi i spójnymi dodatkami. Z całą pewnością są to również barierki ochronne, które poza zabezpieczeniem wysokich miejsc, dopełniają intrygujące aranżacje.

Zapytaj o wycenę balustrady

Nasza bogata oferta

Już od 25 lat cieszymy się dużą popularnością na rynku. W swoim bogatym portfolio mamy wykonanych setki projektów do różnego typu zabudowy

W naszej ofercie można znaleźć różnego typu poręcze, które są wykonywane pod różnego typu inwestycje. Podejmujemy współpracę z prywatnymi gospodarstwami domowymi, deweloperami, mniejszymi firmami budowlanymi czy instytucjami publicznymi. Nasze projekty obejmują barierki:

Czy balustrady zewnętrzne są koniecznością?

Ze względu na obowiązujące przepisy prawa, które obejmują konstrukcje zlokalizowane na wysokościach, poręcze są obowiązkowe. Według przepisów UE i wewnątrzkrajowych są one konieczne, gdy wysokość budowanej konstrukcji osiąga 0,5 metra lub wyższą. Normy dotyczące przegród zabezpieczających wysokie lub strome spady:

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Balustrada tarasowa wykonana ze stali nierdzewnej

zabezpieczenie tarasu wykonane z nierdzewki

Zleć wykonanie balustrady

Omawiane przepisy budowlane są bardzo restrykcyjnie przestrzegane podczas odbioru budynków przez Inspektora Nadzoru Budowlanego, ponieważ balustrady zewnętrzne zabezpieczają użytkowników nie tylko przed upadkiem z wysokości, ale również przed:

Nasza firma ma wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty umożliwiające odbiór inwestycji w terminie. Oferowane produkty są zawsze zgodne z obowiązującymi normami prawnymi.

Materiał punktem wyjścia

Balustrady na schody zewnętrzne, tarasy, balkony nie są wyłącznie wymogiem prawnym, ale również nieszablonowym dopełnieniem pięknych aranżacji. Jednym z czynników, który nadaje poręczom oryginalny styl, jest nowoczesny materiał. W naszej ofercie można znaleźć produkty:

Więcej informacji dotyczących materiałów i przeznaczenia naszych produktów można zaczerpnąć w zakładce oferta.

Szkło, metal, a może aluminium?

Balustrada może zostać wykonana z jednego materiału, który przez swe walory dopełnia nowoczesne kompozycje. Jednym z przykładów jest aluminium. Jego nieocenione walory estetyczne i praktyczne sprawiają, że świetnie wpisuje się w nowoczesne oraz klasyczne aranżacje na zewnątrz.
Zamów wycenę

Aluminium jest odporne na czynniki mechaniczne, zmienne temperatury, silne opady deszczu, śniegu, a do tego jest bardzo estetyczne. Jego miękkość sprawia, że można uformować je w niemal dowolny kształt, co sprawia, że podkreśli najbardziej wymyślne wzory balkonowe czy schodowe.

Dopełnienie balustrady

Sam materiał wypełnienia nie decyduje zawsze o skonstruowaniu nieszablonowego wyrobu. Poręcze ze szkła, stali, mogą być dopełnione drewnianymi lub aluminiowymi pochwytami. Swoistego rodzaju kolaż podkreśli nieszablonowe posadzki z żywicy epoksydowej, kamienne elewacje czy nowoczesne biurowce ze szkła syto otoczone balkonami betonowo- szklanymi.

Zadaniem drewna jest nadanie nuty elegancji i ciepła zimnym aranżacjom, natomiast chłodne i nowoczesne aluminium, subtelnie może podkreślić nietuzinkowe szklane ogrodzenia, syto zdobione szkicami, jak w witrażach.

Wykonujemy różnego typu wyroby do każdego typu konstrukcji. Na podstawie wywiadu z klientem tworzymy unikalny projekt, wykonujemy zamówienie, profesjonalnie montujemy barierki i oddajemy do użytkowania.

Dlaczego ceny wyrobów mocno się różnią?

Zewnętrzne barierki utworzone z metalu

barierka ze stali nierdzewnej na zewnątrz

Barierki, pochwyty są to produkty niejednorodne tworzone wyłącznie na wymiar. Każdy z wykonywanych elementów, niezależnie od materiału czy rodzaju budynku jest wyprodukowany na zamówienie. Na cenę pełnych konstrukcji wpływają:

Producent balustrad – marka realizująca projekty od ćwierć wieku

Na przestrzenie ponad 25 lat zaufało nam setki klientów prywatnych, inwestorów budowlanych czy instytucji publicznych. W naszym bogatym portfolio można znaleźć przykładowe realizacje, które od lat zdobią gmachy sądów, szkoły czy prywatne domostwa.

Balustrada zewnętrzna - szklana lub nierdzewna - zamów

Lokalizacją naszego biura jest Warszawa, a dokładniej jej okolice. Wykonujemy poręcze do wszystkich typów budowli na terenie województwa mazowieckiego oraz na specjalne życzenie na terenie całej Polski. Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać przez wizytę w biurze, telefonicznie lub przez e-mail. Dane umożliwiające skontaktowanie się z nami są dostępne w zakładce kontakt.

5/5 - (3 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453