Balustrady Metalowe Warszawa

Produkcja na zamówienie

Czy balustrada stalowa wyłącznie zabezpiecza wysokie i strome miejsca? Nie! Wykonana ze stali może na wiele sposobów ozdobić schody, tarasy czy balkony.

Współczesne budownictwo tworzy nie tylko solidne i bezpieczne budynki, ale również piękne, architektoniczne budowle o różnych stylach aranżacyjnych. Każdy nowopowstały czy rewitalizowany budynek otrzymuje nowe lub drugie życie.

Bardzo istotnym elementem świeżo oddanych lub remontowanych pomieszczeń są dodatki, które podkreślają stylizację całej konstrukcji. Jednym z takich elementów są balustrady metalowe, które przez mnogość możliwości doskonale korespondują z różnymi stylami i dopełniają schody czy tarasy funkcjonalnością.

Zapytaj o wycenę balustrady metalowej

Tworzymy funkcjonalne balustrady dla każdej budowli

Zewnętrzne barierki utworzone z metalu

zewnętrzne balustrady z metalu

Jesteśmy uznanym producentem z 25-letnim doświadczeniem. Oferujemy produkty wysokiej jakości na indywidualne zamówienie

Specjalizujemy się nie tylko w produkcji i montażu, ale tworzymy również barierki z innych materiałów:

Realizujemy zamówienia pod każdą specyfikację budynku. Tworzymy balustrady do domów prywatnych, inwestycji deweloperskich, budynków użytku publicznego typu stadion. Więcej informacji na temat naszych propozycji znajdą Państwo w naszej zakładce – oferta.

Wyższa konieczność instalacji – zasady bezpieczeństwa

Zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku, barierki muszą zostać zainstalowane na balkonach, tarasach, schodach o wysokości powyżej 0,5 metra. W przypadku, gdy szerokość schodów przekracza 4 metry, to wymagają one barierki dodatkowej – na środku.

Wysokość balustrady ochronnej to 90 cm dla domu jednorodzinnego lub 110 cm dla domu wielorodzinnego. W przypadku konstrukcji dla dzieci wysokość jej powinna wynosić 60 cm. Chronią one użytkowników przed wypadnięciem, upadkiem ze znacznej wysokości lub pomagają osobom starszym pokonywać schody.

Zleć wykonanie balustrady z metalu

Balustrada metalowa – zalety praktyczne

Zewnętrzne barierki metalowe w Centrum w Warszawie

poręcze metalowe na zewnętrzne schody

Metalowe balustrady mają ogrom zalet praktycznych. To ze względu na ich odporności wytrzymałość cieszą się dużym powodzeniem w budownictwie. Do podstawowych zalet należą:

Dzięki wymienionym walorom barierki służą przez wiele lat, ciesząc oko pięknym designem w niezmiennej formie.

Walory estetyczne – metaloplastyka

Balustrady ze stali to ogrom form, kolorów, które doskonale wpisują się w różne style aranżacyjne. Przybierają zarówno finezyjne, obłe kształty, jaki regularne prosty formy. Dzięki tym własnościom można je dopasować do nowoczesnych wnętrz lub industrialnych, rewitalizowanych budynków. Gdzie można je zastosować? Ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone, a zainstalować je można:

Jeśli chcą Państwo zaczerpnąć więcej informacji na temat miejsca przeznaczenia estetycznych balustrad stalowych, to zapraszamy do naszej zakładki przeznaczenie w dziale oferta.

Balustrada metalowa - zamów

Jak tworzymy piękne aranżacje ze stali?

Produkujemy wyroby z metalu wewnętrzne i zewnętrzne do każdego rodzaju inwestycji budowlanych, od prostych balkonów francuskich po monumentalne trybuny stadionowe

Barierki metalowe tworzone są na wymiar. Najpierw zapoznajemy się z wytycznymi inwestora, a potem dokonujemy wizji budynku. Po połączeniu oczekiwań klienta z wizją inwestycji (np. balkonu czy okna), wykonujemy projekt. Tworzymy następnie balustrady i profesjonalnie dokonujemy ich montażu. Całość usługi dopełnia badanie wizualne wykonanej inwestycji i oddanie jej do użytkowania.

Cena balustrad stalowych

Są one produktem wykonywanym na zamówienie. Nie jest to produkt gotowy, tworzony fabrycznie, ponieważ ich budowa zależna jest od oczekiwań klienta, specyfikacji budynku czy materiałów uzupełniających. Wpływ na cenę mają:

Skorzystaj z usług uznanej marki

Jesteśmy producentem balustrad stalowych od ponad 25 lat. W ćwierć wieku zaufało nam tysiące klientów. Nasze projekty i realizacje można zobaczyć na naszej stronie. W zakładce zostały zaprezentowane różnego typu realizacje – stalowe, drewniane czy aluminiowe wykonane w różnych typach budynków.

Zamów wycenę balustrady teraz

Nasze biuro zlokalizowane jest w okolicy Warszawy. Świadczymy swoje usługi na terenie województwa mazowieckiego oraz całej Polski. Jeśli mają Państwo pytania lub chcą omówić usługę produkcji i montażu, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez pocztę elektroniczną.

5/5 - (4 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453