Balustrady Aluminiowe Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Balustrady są elementem zapewniającym bezpieczne korzystanie ze schodów, balkonów, tarasów czy antresoli. W wielu przypadkach są one również ozdobą i elementem który przyciąga uwagę, dlatego muszą one wyglądem być spójne z resztą budynku. 

Warto wybrać balustrady na wymiar, które będą zaprojektowane pod konkretne wymagania. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że produkt który otrzymamy będzie spełniał nasze oczekiwania.

Zapytaj o wycenę balustrady aluminiowej

Wymogi stawiane balustradom

Z Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie “warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie” jasno wynika że schody, pochylnie, portfenetry, balkony i loggie muszą posiadać zabezpieczenie w postaci poręczy lub balustrad, które ochroni przed wypadnięciem osób.

Balustrady aluminiowe na balkon

balustrada aluminiowa ze szkłem

Każdy balkon musi być zabezpieczony przed wypadkiem. Doskonale sprawdzą się do tego balustrady balkonowe wykonane z aluminium. Zaprojektowane na zamówienie zostaną dopasowane do wymiarów balkonu. Pozwoli to dobrze dopasować produkt do bryły budynku, co sprawi że barierka będzie nie tylko elementem ochronnym, ale również ozdobnym. Poza aluminium do produkcji balustrad wykorzystujemy również:

Barierki aluminiowe na schody

balustrada na schody z aluminium

Na schodach zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych również musi znajdować się zabezpieczenie. W tej roli dobrze sprawdzą się barierki aluminiowe, ale również tak samo jak zewnętrzne konstrukcje:

Zleć wykonanie balustrady z aluminium

W przypadku schodów wewnętrznych zabezpieczona musi być nie tylko cała długość schodów, ale również często występującą przestrzeń na górze po boku schodów. W zależności od konstrukcji, można zbudować jedynie poręcze, ale także rozwiązania takie jak balustrada pełna lub kurtynowa. 

Ta pierwsza jest pełną ścianką, która szczególnie dobrze sprawdzi się w domach z małymi dziećmi, ponieważ zabezpiecza całą przestrzeń przed wypadnięciem. Balustrada kurtynowa z aluminium posiadać będzie lżejszy wygląd, co sprawdzi się szczególnie dobrze w nowoczesnych wnętrzach.

Gdzie kupić balustrady aluminiowe?

Balustrady aluminiowe, jak i te z innych materiałów najlepiej kupić bezpośrednio od wykonawcy. Producent będzie posiadał najlepsze ceny, ze względu na uniknięcie pośredników. 

Balustrada aluminiowa - schodowa lub balkonowa - zamów

Dodatkowo produkcja znajdująca się na miejscu, sprawi że produkt dotrze do nas szybko, a ewentualne poprawki będzie można wykonać bez komplikacji. Działamy na terenie miasta Warszawa, ale dostarczamy swoje produkty w dowolne miejsce wskazane przez klienta. 

Zamówić można zarówno wykonanie pod wymiar, jak i uniwersalne systemowe, przystosowane do montażu i dopasowania we własnym zakresie. Szeroka oferta pozwoli dopasować produkt do swoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy!

5/5 - (3 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453