Balustrady Systemowe Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Schody, tarasy i balkony wykończone przy użyciu balustrad, które są nie tylko estetyczne, ale też wyjątkowo praktyczne.

Zapytaj o wycenę balustrady systemowej

Balustrady systemowe to balustrady, które są składane z gotowych elementów. Dzięki temu są bardzo uniwersalne i można je szybko przygotować i zamontować na przeznaczonym dla nich miejscu. Pozostawiają spore pole dla wyobraźni i życzeń projektantów. W związku z tym decyduje się na nie coraz więcej inwestorów.

Balustrada na schody przed jednym z Warszawskich urzędów

balustrada systemowa do samodzielnego montażu

Od balustrady zależy bezpieczeństwo

Barierki systemowe powinny być stawiane wszędzie tam, gdzie zależy nam na bezpieczeństwie użytkowników budynku. Każda konstrukcja, która ma powyżej pół metra wysokości musi być we właściwy sposób zabezpieczona przed ewentualnym upadkiem. Właśnie w tym celu wykorzystuje się balustrady systemowe.

Dużo części daje niepowtarzalny efekt

Barierki systemowe składają się z wielu elementów wykonanych ze stali nierdzewnej. Do najważniejszych z nich zaliczamy:

Zleć wykonanie balustrady systemowej

Balustrady systemowe Warszawa

Nasze bramki przygotowujemy na wymiar i na zlecenie. Ich produkcja odbywa się na terenie Polski, a nasze biuro znajduje się w pobliżu Warszawy. Możemy jednak dojechać do klienta na terenie całego województwa mazowieckiego. Po wcześniejszym umówieniu się, możemy też dojechać w dowolne miejsce na terenie kraju. Zachęcamy do kontaktu inwestorów oraz projektantów.

Barierka stalowa systemowa

Nie tylko do wnętrz

Nowoczesne systemowe balustrady w Warszawie prosto od producenta nie są zarezerwowane wyłącznie jako element wystroju wnętrza. Doskonale sprawdzą się też jako część wykończeniowa elewacji. Poręcze stalowe są odporne na korozję oraz prezentują się wyjątkowo luksusowo. Z tego powodu barierki systemowe nadają się do montażu w:
Balustrady te są niezwykle uniwersalne i można dopasować je do prawie każdego stylu pomieszczenia. Co ważne, produkujemy je na zamówienie, więc zawsze są w pełni zgodne z wizją inwestora oraz dostępnym miejscem.

Ich cena jest uzależniona od ilości i parametrów poszczególnych elementów oraz od aktualnej ceny materiałów. Najlepiej jest poprosić naszego pracownika o wycenę zamówienia oraz możliwy termin jego realizacji.

Bardzo praktyczne rozwiązanie!

Mówiąc o barierkach systemowych nie można nie wspomnieć, że są one niezwykle praktyczne. Poszczególne elementy nie są spawane, ale skręcane na miejscu. Ułatwia to ich transport na miejsce docelowe, a w razie czego umożliwia też zdjęcie balustrady i przeniesienie jej w inne miejsce. 

Zamów wycenę balustrady systemowej teraz

Dzięki temu są one bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska niż jakiekolwiek inne uchwyty. Warto też pamiętać, że jeśli uszkodzeniu ulegną pojedyncze elementy np. auto uderzy w słupek i go wygnie, to można wymienić tylko uszkodzony element. Nie ma potrzeby demontowania całej balustrady oraz jej wymiany.

5/5 - (1 vote)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453