Balustrady Tarasowe Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Balustrady zdobiące i zabezpieczające domowe i komercyjne tarasy.

Nowoczesne budownictwo coraz częściej oferuje w domach prywatnych czy komercyjnych piękne tarasy. Tarasy w małej oazie spokoju, jaką jest dom świetnie sprawdzają się jako miejsce wypoczynku dla całej rodziny lub plac zabaw dla dzieci.

Komercyjnie tarasy zdobią teatry, domy kultury czy nowoczesne stadiony. Jednak warto pamiętać, że te nietuzinkowe miejsca mogą też wiązać się z ryzykiem upadku z wysokości. Idealnym dopełnieniem tarasów ze względów aranżacyjnych i bezpieczeństwa są balustrady tarasowe.

Zapytaj o wycenę balustrady tarasowej

Tworzymy nieszablonowe balustrady

zabezpieczenie na taras ze stali nierdzewnej

Od 25 lat tworzymy oryginalne balustrady:

Nasze doświadczenie sprawia, że skonstruowane przez nas wyroby są nie tylko bezpieczne, zgodne z przepisami, ale również estetyczne, pełne wielu możliwości stylizacyjnych.

Jesteśmy z Państwem od ćwierć wieku, a przez ten czas stworzyliśmy setki nietuzinkowych aranżacji. Nasze projekty zdobią:

Jeśli są Państwo ciekawi naszych osiągnięć, to zapraszamy do naszego portfolio.

Kiedy balustrada tarasowa staje się koniecznością

Według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku, balustrada jest konieczna dla zabudowań typu schody, tarasy, balkony, gdy ich wysokość sięga powyżej 0,5 metra.

W przypadku, gdy schody prowadzące na taras mają więcej niż 4 metry długości, również muszą zostać wyposażone w nowoczesne barierki, a sam taras w barierki tarasowe.

Nie mogą być one niższe niż 0,9 metra w domach jednorodzinnych i 1,1 metra w domach wielorodzinnych. Rozporządzenie nie określa już materiału i sposobu montażu, dlatego można zastosować barierki kute, nierdzewne czy szklane.

Spełniamy najwyższe normy bezpieczeństwa

Nasze wyroby spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz przepisy unijne. Zapewniamy Państwu produkty z wysokiej jakości materiałów o estetycznym wykończeniu.

Nasza oferta jest zawsze dopasowywana do potrzeb klienta. Realizujemy zamówienia zgodnie z wytycznymi inwestora oraz dobieramy najlepsze rozwiązania do konkretnego projektu architektonicznego.

Doradzamy klientom w domach prywatnych czy w przestrzeni komercyjnej. Po wykonanym projekcie, spersonalizowanym na zamówienie, wykonujemy balustrady, a następnie profesjonalnie instalujemy.

Zleć wykonanie balustrady na taras

Balustrada na taras – jaką wybrać?

Balustrada tarasowa wykonana ze stali nierdzewnej

barierka tarasowa metalowa

Ogrom materiałów, z jakich wykonywane są balustrady na taras może przyprawić o zawrót głowy. W naszej ofercie znajdują się produkty ze stali, aluminium, szkła, blachy, profili, chromowane. Podczas wyboru materiału, z jakiego zostaną one wykonane, decydują takie czynniki jak:

W przypadku budynków komercyjnych typu stadion galeria handlowa wymagane są barierki o dużej wytrzymałości na:

Dom prywatny nie stwarza ryzyka naporu tłumu, dlatego większy nacisk można położyć na estetykę konstrukcji – szkło kolorowe, finezyjne wzory, minimalizm.

Ogrom zalet aranżacyjnych

Nasze wyroby nie tylko spełniają normy budowlane czy bezpieczeństwa, ale tworzą piękne, nietuzinkowe dopełnienie tarasów. Balustrada tarasowa ze szkła:

Balustrady tarasowe metalowe natomiast:

Barierki na taras - szklane lub metalowe - zamów

Wytrzymałość

Balustrada ze względu na materiał może wytrzymać w trudnych warunkach środowiskowych wiele dekad. Szkło hartowane czy stal nierdzewna doskonale wytrzymują skrajne temperatury – zmiany w zakresie do 200 stopni Celsjusza. Dodatkowo możemy wykonać dla Państwa wzmocnione barierki z pochwytem.

Wykonujemy balustrady ze szkła hartowanego (ESG) o wytrzymałości 5-krotnie większej na zginanie niż tradycyjne szkło. Wyroby ze szkła hartowanego naszej produkcji wykonujemy tam, gdzie wymagana jest większa odporność na pchnięcie, grad czy obciążenie śniegiem – tarasy domowe, komercyjne.

Cennik balustrad

nowoczesna balustrada na taras

Ceny zależą od wielu czynników. Są to produkty wykonywanie wyłącznie na zamówienie ze względu na specyfikę branży budowlanej – różnorodność projektów. Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie, ponieważ konstrukcja zależy od budynku i jego zabudowy. Kolejnym czynnikiem decydującym o cenie jest materiał, z którego zostanie wykonana.

Balustrady to produkt niejednorodny, sprzedawany na metry. Inna cena dotyczyć będzie barierki szklanej, a inna aluminiowej. Ostatnim czynnikiem decydującym o cenie są wzory, jakie zostaną wykonane. Nieszablonowe, industrialne wyroby są droższe od klasycznych prostych form. Tworzymy produkty na wymiar pod konkretny taras. Dokonujemy pomiaru, wybieramy materiał, tworzymy unikatowy projekt, a dopiero wtedy wyceniamy koszty inwestycji.

Doradzamy, tworzymy i montujemy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielnie trudno dobrać odpowiedni model pod swoją inwestycję, dlatego chętnie służymy Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Doradzimy:

a na koniec cały proces zakończymy oddaniem tarasu pod użytkowanie.

Zamów wycenę balustrady teraz

Jako renomowany producent zlokalizowany pod Warszawą świadczymy usługi na terenie całego województwa mazowieckiego. Oferujemy również swoje usługi na terenie całej Polski zgodnie z Państwa życzeniem. Więcej informacji można uzyskać pod wskazanymi danymi kontaktowymi w zakładce na naszej stronie. Zachęcamy i zapraszamy do kontaktu!

4.7/5 - (11 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453