Balustrady Do Sufitu Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Balustrady i barierki - zdefiniuj charakter wnętrza

Schody są niezwykle ważnym punktem wystroju wnętrza. Warto o tym pamiętać i nie traktować ich tylko i wyłącznie jako element konstrukcyjny domu czy budynku. Nasza firma to producent balustrad i barierek z wieloletnim doświadczeniem, który odpowiada na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych.

balustrada schodowa do sufitu

Tworzymy nowoczesne projekty na wymiar, dostosowane do wizji naszych klientów.

Nie ma dla nas projektów niemożliwych. W gronie ekspertów od lat projektujemy barierki, między innymi do schodów oraz na balkony. Naszym konikiem są balustrady do sufitu, które mogą być wykonane ze wskazanego przez klienta materiału.
Zapytaj o wycenę balustrady do sufitu

 Popularne są między innymi te z drewna lub metalu. Stanowią wyrazisty element wnętrza, który definiuje styl i charakter przestrzeni.

Poręcze i balustrady na wymiar

Nie od dzisiaj wiadomo, że na ogólny wygląd przestrzeni mieszkalnej składają się tak zwane stałe elementy wyposażenia. Jednym z nich są schody oraz balustrady i poręcze. Warto podczas ich zamawiania zwrócić się do ekspertów, dla których design klatki schodowej jest najważniejszy. 

Możliwości jest wiele i z pewnością każdy znajdzie wzór odpowiadający jego preferencjom oraz finansom. Polecany przez nas wzór to na przykład balustrada metalowa na schody z tralek.

 Balustrada z tralkami do sufitu prezentuje się doskonale w przestrzeniach urządzonych w różnym stylu.

Idealnie pasuje do wnętrz:

Tralki w balustradach mogą być wykonane:

Zleć wykonanie balustrady do sufitu

W domach czy budynkach utrzymanych w stylistyce skandynawskiej, wciąż dominującej w Polsce, doskonale sprawdzają się obydwa wymienione rodzaje tralek. Nasza firma proponuje również rozwiązania jeszcze bardziej nowoczesne i idące z duchem czasu.

Szklana balustrada to propozycja dla osób chcących zachować w swojej przestrzeni jak najwięcej światła.

W tym przypadku rurki pionowe, czyli tralki nie są wykorzystywane, a do produkcji balustrady używane są wielkoformatowe tafle szkła. Nowoczesny design oraz najwyższej jakości wykonanie to coś, co wyróżnia tego typu balustrady. 

Ważne są jednak nie tylko aspekty wizualne. Jako producenci dbamy o spełnienie wszystkich wymogów związanych z bezpieczeństwem. Inwestycja w nasze balustrady to zatem inwestycja nie tylko w doskonały wygląd.

Jak zamówić projekt szyty na miarę?

Na naszej stronie internetowej znajduje się szereg przykładowych realizacji załączonych w postaci zdjęć. Warto skontaktować się z pracownikiem firmy i omówić swoje potrzeby. Warszawa i okolice to nasz główny rynek, ale realizujemy prace w całej Polsce.

Tworzymy projekty na zamówienie na wymiar, co oznacza, że jesteśmy w stanie spełnić prawie każdą potrzebę i zachciankę naszego klienta.

Wycena projektu to pierwszy etap przygotowania do produkcji. Podczas kontaktu z przedstawicielem firmy będzie można uzyskać również szereg niezbędnych informacji dotyczących samego montażu. 

Zamów wycenę balustrady do sufitu

Dbamy o to, by nikt nie pozostał bez ważnych dla siebie informacji, dzięki którym łatwiej będzie mu podjąć dobrą decyzję. Balustrada do sufitu antracyt w domu czy nowoczesnym biurowcu to z pewnością najlepsza inwestycja na lata.

5/5 - (2 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453