Balustrady Przemysłowe Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Prosta konstrukcja, która może Ci przynieść wiele korzyści. Zyskaj poczucie bezpieczeństwa, wygody i estetyki, dzięki naszym balustradom przemysłowym, które wykonujemy na zamówienie.

Z jakich funkcji skorzystasz, wybierając nasze balustrady przemysłowe?

Balustrada chromowana przy jednym z wejść do Warszawskiego metra

barierka przemysłowa z nierdzewki

Zapytaj o wycenę balustrady przemysłowej

Możesz zyskać poczucie spokoju i wdzięczność użytkowników, montując na terenie swojego obiektu balustrady przemysłowe. Jesteś przedsiębiorcą, administratorem lub zarządcą nieruchomości? Sprawdź jakie funkcje barierek, które możesz dostać na zamówienie, przygotował dla Ciebie producent?

  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom hal produkcyjnych - barierki przemysłowe skutecznie wyznaczają strefy niebezpieczne, odgradzają teren maszyn i urządzeń lub wyznaczają ciąg komunikacyjny, którym należy się poruszać;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa osób korzystających z miejsc publicznych - pomoc w poruszaniu się osobom niepełnosprawnym, wydzielanie terenów, na których wejście jest zabronione, wyznaczanie stref, którymi trzeba się poruszać;
  • Przejrzyste i widoczne odgrodzenie stref parkingowych - dzięki technicznej kolorystyce, barierki są widoczne po zmroku;
  • Estetyczne i eleganckie oddzielenie strefy biurowej od produkcyjnej, dzięki balustradom wykonanym ze stali nierdzewnej.

25 lat doświadczenia w branży sprawiło, że balustrady przemysłowe Warszawa budują bezpieczne strefy użytkowe, dzięki którym nasi klienci odczuwają spokój, zapewniając pozbawione ryzyka warunki pracy lub komunikacji publicznej

Barierki przemysłowe - wiemy jakich potrzebujesz

balustrada przemysłowa do schodów

Produkcja balustrad przemysłowych opiera się na wytycznych obowiązującego prawa budowlanego. Nie wiesz jaki typ poręczy jest właściwy dla funkcji Twojego obiektu? Nasza wiedza i doświadczenie pomogą Ci stworzyć bezpieczne warunki, zgodne z przepisami UE i wewnętrznymi kraju.

Nasza produkcja barierek na wymiar umożliwi Ci także zamówienie takich wymiarów przegród, których oczekujesz i sam sobie wymyślisz. Nie ma znaczenia czy barierka ma być postawiona na zewnątrz czy w środku. Dobór najwyższej jakości materiałów, z których wykonujemy balustrady zapewnia, że te nie ulegną zniszczeniu, pęknięciu lub korozji przez wiele lat.

Zleć wykonanie balustrady przemysłowej

Nasze barierki przemysłowe stwarzają bezpieczeństwo w miejscach takich jak:

  • szkoły i przedszkola - oznaczają wzmożony ruch uliczny, hamując wybiegające dzieci;
  • tory kolejowe bez szlabanów - informują przechodniów o zachowaniu szczególnej ostrożności;
  • parkingi - wyznaczają strefy wjazdu i wyjazdu, oraz miejsc postoju;
  • tereny budowlane - ogradzają strefy, które mogą być niebezpieczne dla przechodniów;
  • hale produkcyjne - wyznaczają miejsca, które mogą być użytkowane przez wykwalifikowany personel.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwoliło nam na zdobycie certyfikatów i atestów. Dzięki temu nasze produkty są zawsze zgodne z normami prawa.

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

Call Now ButtonZadzwoń 784 331 453