Balustrady Całoszklane Samonośne Warszawa

Produkcja na zamówienie

Balustrady ze szkła – samonośne. Nowoczesne wnętrze i nieszablonowe aranżacja balkonów w jednym domu.

Nowoczesne brzmienie w najnowszych stylach aranżacyjnych charakteryzuje się surowością, chłodem i dużą przestrzenią. Beton, posadzki żywiczne, kafle, kamień to jedne z wielu materiałów, które zdobią stylem nowoczesnym współczesne posesje, od wnętrza domów po elewacje czy ogrody.

balustrada ze szkła samonośna z drewnianą poręczą

Idealnym dopełnieniem przestrzennego stylu w odcieniach natury jest szkło, a bardziej dobitnie balustrady szklane. Balustrady samonośne nie tylko świetnie dopełniają unikatowe aranżacje, ale również pozwalają na uwypuklenie stylowych schodów, nienagannych okien, czy finezyjnych balkonów.

Zapytaj o wycenę balustrady samonośnej

Dopełniamy aranżację bloku, domu czy monumentalnych budowli

Producent Balustrad – jesteśmy uznaną marką, która świadczy usługi na rynku od ponad 25 lat. Specjalizujemy się nie tylko w aranżacjach prywatnych domów, ale także inwestycji deweloperskich czy projektów architektonicznych typu stadiony.

Przygotowujemy dla Państwa nieszablonowe projekty na podstawie wywiadu. Zapoznajemy się z Państwa oczekiwaniami, dokonujemy wizji inwestycji, czyli rejestrujemy ilość okien, ich konstrukcję, przeglądamy schody tarasy, a następnie wykonujemy niezbędne pomiary.

Po stworzeniu projektu na podstawie wytycznych i danych technicznych, przystępujemy do wykonania balustrad na wymiar. Wszelkie konstrukcje wykonywane są zawsze na zamówienie. Ostatnim etapem współpracy jest profesjonalny montaż.

Czym są balustrady całoszklane?

Na zdjęciu widać balustradę całoszklaną samonośną

balustrada całoszklana samonośna

Balustrada szklana samonośna wykonana jest ze szkła hartowanego laminowanego. Szkło hartowane daje dużą wytrzymałość na czynniki atmosferyczne. Promieniowanie UV – słoneczne nie odbarwia kolorowego czy dymionego szkła, deszcze nie niszczy powłoki, a mróz nie stworzy pęknięć na czystej tafli szkła.

Laminowanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Przy bardzo silnym uderzeniu, kiedy pęknie szkło, to zostanie ono na folii, nie krusząc się na schody wewnętrzne czy balkon. Dzięki tej własności szkło nie zrani dzieci podczas zabawy czy innych użytkowników.

Najwyższe normy bezpieczeństwa balustrad szklanych

Nasze tworzone pod indywidualne zamówienia spełniają najwyższe normy wykonania i bezpieczeństwa.

Zleć wykonanie balustrady samonośnej

Według wytycznych Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 12 kwietnia 2002 roku, PN-EN 1991-1-1:2004, wysokość balustrad oraz wypełnienie muszą zapewniać skuteczną ochronę przed wypadnięciem domowników czy użytkowników budynków komercyjnych.

Nie mogą one także mieć ostro zakończonych elementów i należy je instalować przy schodach zewnętrznych oraz wewnętrznych, służących do pokonania wysokości przekraczającej 0.5 m. Nasze wyroby spełniają wszystkie polskie powyższe normy oraz unijne.

Nasza szeroka oferta

Zdjęcie przedstawia balustradę samonośną na schody

samonośne szklane oparcie na schody

Oferujemy Państwu nie tylko wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo, ale również szeroką gamę produktową. W naszej zakładce „oferta” znajdują się balustrady samonośne, szklane czy nierdzewne. Jednak na tym nie koniec, ponieważ proponujemy barierki z pochwytem, mocowania na rotulach, mocowanie boczne oraz profesjonalny montaż.

W ofercie posiadamy także balustrady stalowe, nierdzewne, aluminiowe czy z blachy perforowanej. Dzięki bogatemu asortymentowi możemy stworzyć dla Państwa unikatowe produkty o rozmaitych kształtach, kolorach, które podkreślą niemal dowolny styl aranżacyjny.

Działamy na terenie całego kraju

Dlaczego warto się z nami skontaktować? Jako doświadczony partner biznesowy wiemy z autopsji, że balustrady to produkt na wymiar, wyłącznie na zamówienie pod indywidualny projekt. Wycena odbywa się po wizji budynku, doborze materiału i wywiadzie z klientem – zapoznanie się z oczekiwaniami.

Zamów wycenę balustrady teraz
5/5 - (3 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453