Balustrady Szklane Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Nieoceniona przestrzeń, gra świateł i dyskrecja we własnym domu.

Modne łączenia różnych stylów aranżacyjnych tworzą współczesne trendy stylizacyjne. Świetnym przykładem kolażu dwóch stylów wnętrzarskich jest mieszanka loftu i skandynawskiego brzmienia. Surowy klimat loftowy, czyli beton, stal czy szkło świetnie łączą się ze skandynawskim drewnem, ciepłotą i dużą przestrzenią.

Gustownym dodatkiem, który dopełni oba style, jest balustrada szklana. Wyroby z tego materiału nie tylko podkreślą świeży kolaż aranżacyjny, ale wpuszczą więcej światła, powstrzymają jego napór latem przez tafle dymione lub zasłonią okna przed wścibskim sąsiadami.

Zapytaj o wycenę

Od rzymskiej architektury po współczesność

BalustradaBalkonowaSzklana

Balustrada balkonowa

Pierwsze wzmianki o szklanych przedmiotach pochodzą już z 4 tysiąclecia p.n.e. Balustrady szklane mają swoją bogatą tradycję, a ich początek bierze się od wyrobów produkowanych już w starożytnym Rzymie. Pierwsze szyby jednak powstały dopiero ok. 100 roku p.n.e.

Rewolucyjny okazał się rok 1952, kiedy powstał innowacyjna metoda float. Dzięki niej można było opracować idealnie gładką i równą powierzchnię tafli. Obecnie przemysł wykorzystuje szkoło hartowane, wzmacniane – laminowane. Daje ono nie tylko ogrom możliwości aranżacyjnych, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa.

Spadkobiercy wielowiekowej tradycji

Jesteśmy pierwszorzędnym producentem balustrad na balkon, taras, schody wewnętrzne czy balustrad z drewnem. Oferujemy produkty z najlepszego szkła hartowanego i laminowanego.

Od 25 lat tworzymy w domach prywatnych, inwestycjach publicznych, deweloperskich wysokiej klasy balustrady szklane wewnętrzne oraz zewnętrzne. Współpraca z nami to kompleksowa usługa, która dzieli się na trzy etapy.

Pierwszym z ich jest zlecenie, a potem omówienie projektu. Następnie wykonujemy starannie każdy zamówiony element. Na końcu profesjonalnie wykonujemy montaż.

Zleć wykonanie balustrady

Podkreśl monumentalny dom w rzymskim stylu lub finezyjne okna rodem z Paryża

Specjalizujemy się w produkcji i montażu balustrad na wymiar. Jako uznany na rynku producent oferujemy różnorodne formy oraz wykonanie barierek do wnętrz monumentalnych domów w stylu romańskim czy podkreślających zgrabne, duże okna francuskie.

Barierki szklane świetnie korespondują z rozmaitymi stylami architektonicznymi oraz aranżacjami wnętrz. Nie zasłaniają pięknych rozwiązań stylizacyjnych, powiększają optycznie przestrzeń, a do tego są bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Dla bardziej wymagających osób tworzymy je z pochwytem z drewna lub aluminium. Dodatkowe obramowanie udekoruje surowe i chłodne tafle oraz podkreśli elementy takie jak elewacja, schody czy posadzka.

Nowoczesna forma i nieszablonowe rozwiązania

Balustrada ze stali nierdzewnej ze szkłem w Warszawskim domu

bariera schodowa

Barierka szklana to także ogrom możliwości aranżacyjnych. Dymione szkło świetnie dopełni kafle z betonu czy odsłonięte elementy instalacji wodnych w stylu loftowym. Natomiast przeźroczyste doskonale odsłoni dużą przestrzeń pomieszczenia i nie ograniczy jej swoją obecnością.

Kolorowe lub mleczne osłony na balkony klasyczne ochronią domowników przed wścibskimi oczami sąsiadów czy postronnych przechodniów na ulicy. Ich funkcjonalność zależy od oczekiwań i potrzeb klienta. Jeśli Państwo życzą sobie balustrady z innego materiału, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w dziale oferta-> materiał.

Najwyższe standardy produkcji

Oferowane przez nas szklane barierki na schody na okna francuskie nie tylko idealnie wpisują się w architekturę budynku, mieszkania czy domu, ale również prezentują olbrzymią wytrzymałość.

Zapytaj o wycenę

Hartowane szkło odporne na czynniki chemiczne, atmosferyczne czy mechaniczne jest dodatkowo laminowane. Umieszczona folia pomiędzy taflami powoduje, że nawet przy silnym uderzeniu i pęknięciu szkła, odłamki pozostaną na folii i nie zranią użytkownika. Balustrada natomiast zachowuje swoją ciągłość, mimo pęknięć.

Tworzymy i montujemy wyłącznie osłony ze szkła z certyfikatem CE, który potwierdza międzynarodową wysoką jakość produktu, ale także spełnienie wszystkich norm Unii Europejskiej. 

Nasze wyroby spełnią wszystkie normy z Rozporządzenia Ministera Infrastruktury z 12 kwietnia 2002 roku. Nie tylko produkty, ale również montaż spełnia wszystkie warunki bezpieczeństwa ze wspomnianego rozporządzenia.

Cena

Barierki nowoczesne ze szkła na balkon, schody czy do okna wykonywane są z materiałów o różnej wartości. Jedne są tworzone ze szkła kolorowego, inne z przeźroczystego. Sam pochwyt może być wykonany również z aluminium, stali czy drewna. Koszt materiałów często decyduje o zmiennej cenie – nawet tych wyrobów bardzo zbliżonych wizualnie.

Wpływ na cenę ma także metr bieżący. Nasze produkty są często tworzone na indywidualne zamówienie, a dodatkowo na wymiar. Taka wycena wiąże się z określoną konstrukcją budynku, który ma gotowe schody, okna, balkony. Ich rozmiary często są tak spersonalizowane według wytycznych inwestora, że każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie. 

Balustrady to produkt niejednorodny, dlatego nie są tworzone fabrycznie czy seryjnie. Przelicznikiem, który także należy brać pod uwagę, jest cena za metr z określonych wcześniej materiałów.

Zaufaj sprawdzonej marce

Zdjęcie balustrady schodowej wykonanej całkowicie ze szkła

Zabezpieczenie schodów

Od ćwierć wieku tworzymy nieszablonowe wyroby w różnych formach. Ze szczegółową ofertą mogą Państwo zapoznać się w zakładkach „przeznaczenie’ czy „materiał”. 

Zamów wycenę balustrady teraz

Oferujemy nie tylko barierki szklane, ale także aluminiowe, metalowe, nierdzewne czy drewniane. Nic bardziej nie przemawia do wyobraźni niż bogate portfolio, dlatego zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć nasze projekty oraz wykonane wcześniej zlecenia.

Nasze biuro mieści się pod Warszawą i wykonujemy projekty na terenie całego województwa mazowieckiego. Na specjalne życzenie dojeżdżamy do klienta na terenie całego kraju. Jeśli mają Państwo pytania, to zachęcamy do kontaktu.

5/5 - (7 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453