Balustrady Szklane Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Nieoceniona przestrzeń, gra świateł i dyskrecja we własnym domu.

Modne łączenia różnych stylów aranżacyjnych tworzą współczesne trendy stylizacyjne. Świetnym przykładem kolażu dwóch stylów wnętrzarskich jest mieszanka loftu i skandynawskiego brzmienia. Surowy klimat loftowy, czyli beton, stal czy szkło świetnie łączą się ze skandynawskim drewnem, ciepłotą i dużą przestrzenią.

Gustownym dodatkiem, który dopełni oba style, jest balustrada szklana. Balustrady ze szkła nie tylko podkreślą świeży kolaż aranżacyjny, ale wpuszczą więcej światła, powstrzymają jego napór latem przez szkło dymione lub zasłonią okna przed wścibskim sąsiadami.
Zapytaj o wycenę balustrady szklanej

Od rzymskiej architektury po współczesność

BalustradaBalkonowaSzklana

Szklana balustrada balkonowa

Pierwsze wzmianki o szklanych przedmiotach pochodzą już z 4 tysiąclecia p.n.e. Balustrady szklane mają swoją bogatą tradycję, a ich początek bierze się od wyrobów ze szkła już w starożytnym Rzymie. Pierwsze szyby jednak powstały dopiero ok. 100 roku p.n.e.

Rewolucyjny okazał się rok 1952, kiedy powstał innowacyjna metoda float. Dzięki niej można było opracować idealnie gładką i równą powierzchnię tafli szkła. Obecnie przemysł wykorzystuje szkoło hartowane, wzmacniane – laminowane. Daje ono nie tylko ogrom możliwości aranżacyjnych, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa.

Spadkobiercy wielowiekowej tradycji

Jesteśmy pierwszorzędnym producentem balustrad szklanych na balkon, taras, schody wewnętrzne czy balustrad z drewnem. Oferujemy produkty z najlepszego szkła hartowanego i laminowanego.

Od 25 lat tworzymy w domach prywatnych, inwestycjach publicznych, deweloperskich wysokiej klasy balustrady balkonowe szklane czy balustrady szklane wewnętrzne oraz zewnętrzne. Współpraca z nami to kompleksowa usługa, która dzieli się na trzy etapy.

Pierwszym z ich jest zlecenie, a potem omówienie projektu. Następnie wykonujemy starannie każdy element balustrady. Na końcu profesjonalnie wykonujemy montaż balustrad.

Zleć wykonanie balustrady szklanej

Podkreśl monumentalny dom w rzymskim stylu lub finezyjne okna rodem z Paryża

Specjalizujemy się w produkcji i montażu balustrad szklanych na wymiar. Jako uznany na rynku producent oferujemy różnorodne formy oraz wykonanie balustrad lub barierek do wnętrz monumentalnych domów w stylu romańskim czy podkreślających zgrabne, duże okna francuskie.

Barierki szklane czy balustrada ze szkła świetnie korespondują z rozmaitymi stylami architektonicznymi oraz aranżacjami wnętrz. Nie zasłaniają pięknych rozwiązań stylizacyjnych, powiększają optycznie przestrzeń, a do tego są bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Dla bardziej wymagających osób tworzymy balustrady z pochwytem z drewna lub aluminium. Dodatkowe obramowanie udekoruje surowe i chłodne szkło oraz podkreśli elementy takie jak elewacja, schody czy posadzka.

Nowoczesna forma i nieszablonowe rozwiązania

Balustrada ze stali nierdzewnej ze szkłem w Warszawskim domu

bariera schodowa ze szkła

Szklane barierki to także ogrom możliwości aranżacyjnych. Dymione szkło świetnie dopełni kafle z betonu czy odsłonięte elementy instalacji wodnych w stylu loftowym. Natomiast przeźroczyste szkło doskonale odsłoni dużą przestrzeń pomieszczenia i nie ograniczy jej swoją obecnością.

Kolorowe lub mleczne balustrady na okna francuskie, balkony klasyczne ochronią domowników przed wścibskimi oczami sąsiadów czy postronnych przechodniów na ulicy. Funkcjonalność balustrad zależy od oczekiwań i potrzeb klienta. Jeśli Państwo życzą sobie balustrady z innego materiału, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w dziale oferta-> materiał.

Najwyższe standardy produkcji

Oferowane przez nas szklane barierki na schody czy balustrady ze szkłem na okna francuskie nie tylko idealnie wpisują się w architekturę budynku, mieszkania czy domu, ale również prezentują olbrzymią wytrzymałość.

Balustrada szklana lub nierdzewna - zamów

Hartowane szkło odporne na czynniki chemiczne, atmosferyczne czy mechaniczne jest dodatkowo laminowane. Umieszczona folia pomiędzy taflami powoduje, że nawet przy silnym uderzeni i pęknięciu szkła, odłamki pozostaną na folii i nie zranią użytkownika. Balustrada natomiast zachowuje swoją ciągłość, mimo pęknięć.

Tworzymy i montujemy wyłącznie balustrady ze szkła z certyfikatem CE, który potwierdza międzynarodową wysoką jakość produktu, ale także spełnienie wszystkich norm Unii Europejskiej. Nasze balustrady spełnią również wszystkie normy z Rozporządzenia Ministera Infrastruktury z 12 kwietnia 2002 roku. Nie tylko produkty, ale również montaż spełnia wszystkie warunki bezpieczeństwa ze wspomnianego rozporządzenia.

Cena balustrady ze szkła

Barierki nowoczesne ze szkła na balkon, schody czy do okna wykonywane są z materiałów o różnej wartości. Jedne balustrady są tworzone ze szkła kolorowego, inne z przeźroczystego. Sam pochwyt może być wykonany również z aluminium, stali czy drewna. Koszt materiałów często decyduje o zmiennej cenie balustrad – nawet tych bardzo zbliżonych wizualnie.

Wpływ na cenę ma także metr bieżący. Balustrady to produkt tworzony indywidualne na zamówienie, a dodatkowo na wymiar. Taka wycena wiąże się z określoną konstrukcją budynku, który ma gotowe schody, okna, balkony. Ich rozmiary często są tak spersonalizowane według wytycznych inwestora, że każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie. 

Balustrady to produkt niejednorodny, dlatego nie są tworzone fabrycznie czy seryjnie. Przelicznikiem, który także należy brać pod uwagę, jest cena za metr balustrady z określonych wcześniej materiałów.

Zaufaj sprawdzonej marce

Zdjęcie balustrady schodowej wykonanej całkowicie ze szkła

Zabezpieczenie schodów wykonane ze szkła

Od ćwierć wieku tworzymy nieszablonowe balustrady w różnych formach. Ze szczegółową ofertą mogą Państwo zapoznać się w zakładkach „przeznaczenie’ czy „materiał”. 

Zamów wycenę balustrady teraz

Oferujemy nie tylko balustrady szklane, ale także aluminiowe, metalowe, nierdzewne czy drewniane. Nic bardziej nie przemawia do wyobraźni niż bogate portfolio, dlatego zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć nasze projekty oraz wykonane wcześniej balustrady.

Nasze biuro mieści się pod Warszawą i wykonujemy projekty na terenie całego województwa mazowieckiego. Na specjalne życzenie dojeżdżamy do klienta na terenie całego kraju. Jeśli mają Państwo pytania, to zachęcamy do kontaktu.

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

Call Now ButtonZadzwoń 784 331 453