Balustrady Industrialne Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Balustrady industrialne - prostota, minimalizm i wytrzymałość

Balustrady industrialne to unikalne rozwiązanie, jeśli chodzi o styl. Dostępne są one w różnych wariantach pod względem zastosowanego w ich produkcji materiału oraz przeznaczenia.

Zapytaj o wycenę balustrady industrialnej

Dlaczego warto postawić na balustrady w stylu industrialnym?

Na zdjęciu widać balustradę schodową w Warszawskim bloku

poręcz industrialna na klatce schodowej

Barierki w stylu industrialnym cechują się prostotą i minimalizmem. Idealnie komponują się one zatem z wnętrzami i z obiektami designerskimi. Nie zabierają one przestrzeni, nadają klimat i sprawiają wrażenie lekkości konstrukcji, a jednocześnie są bezpieczne i stabilne.

Balustrady na zamówienie

Barierki znajdujące się w ofercie, dostępne są w różnych wariantach, jeśli chodzi o zastosowany w nich materiał:

oraz kolor:

Istnieje możliwość ich samodzielnego zaprojektowania, zgodnie z potrzebami klienta. Doradzimy najlepsze rozwiązania, kompozycje względem potrzeb i oczekiwań stylizacyjnych. 

Co niezwykle istotne, wszystkie barierki projektowane i produkowane przez naszą firmę spełniają wszelkie normy Unii Europejskiej oraz przepisy wewnątrzkrajowe. 

Zleć wykonanie balustrady do industrialnej

Są to produkty, które nie ulegają szybkiej degradacji w związku z warunkami atmosferycznymi oraz bieżącą eksploatacją. Setki udanych projektów są gwarancją wysokiej jakości balustrad.

Barierki do różnych zastosowań

Projekt balustrady tworzony jest w wyniku dokonania pomiarów oraz oględzin budowli. Można u nas zamówić bariery na wymiar o różnych zastosowaniach:

Główny teren działania firmy to Warszawa i okolice, ale projekty balustrad realizowane są także dla klientów z innych rejonów Polski. Wystarczy tylko skontaktować się z nami za pomocą numeru telefonicznego znajdującego się w zakładce “Kontakt”.

5/5 - (1 vote)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453