Balustrady Nowoczesne Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Balustrady to całkowicie niezbędny element wyposażenia każdego domu. Wykorzystujemy je zarówno do zabezpieczenia balkonów, czy tarasów, jak i do schodów na zewnątrz i wewnątrz domów. Są one integralną częścią architektury domów, budynków użyteczności publicznej, a nawet stadionów. Dlatego też ważne jest, by jak najbardziej odpowiadały koncepcji architektonicznej całości – czyli uzupełniały i zdobiły budynek.

Zapytaj o wycenę balustrady nowoczesnej

Producent balustrad Warszawa – nowoczesne balustrady stalowe, aluminiowe i szklane

Jesteśmy firmą z  dwudziestopięcioletnim stażem. Zajmujemy się produkcją balustrad przeznaczonych do budownictwa mieszkaniowego, i publicznego. Miejsce, w którym wykonujemy nasze produkty to Ciemne pod Warszawą, ale nasza praca na tym się nie kończy.

Realizujemy projekty w całej Polsce. Nasza praca to nie tylko wykonywanie balustrad, ale również ich projektowanie, tworzenie koncepcji i dostosowywanie ich do potrzeb naszych klientów. Nasi klienci zaufali nam ze względu na profesjonalizm i jakość świadczonych usług, ale przede wszystkim ze względu na nasze balustrady i standard ich wykonania. Dlatego właśnie nasze produkty zdobią dziś budynki w całym kraju.

Balustrady nowoczesne ze stali nierdzewnej

nowoczesna barierka ze stali nierdzewnej

Jednym z najpopularniejszych dziś materiałów, z jakich wykonuje się balustrady jest stal. Najbardziej eleganckie produkty wykonuje się z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nowoczesne balustrady wykonane z tego materiału charakteryzują się całym zespołem cech, które sprawiają, że klienci decydują się na nie bardzo często. Są to:

Po pierwsze, stal nierdzewna jest materiałem o bardzo dużej wytrzymałości – zarówno mechanicznej, jak i na czynniki atmosferyczne. Dlatego właśnie wykonuje się z niej balustrady tarasów, zewnętrznych schodów i podobnych miejsc.

Niezależnie od czynników takich jak deszcze, śnieg, czy bardzo niskie temperatury stal tego rodzaju będzie zawsze zachowywać pożądany wygląd. Warto również pamiętać, że o wytrzymałe balustrady warto również zadbać wewnątrz domu.

Zleć wykonanie barierki nowoczesnej

Stal nierdzewna wykazuje się dużą odpornością na zarysowania i inne, potencjalne uszkodzenia. Jest przy tym materiałem, który nie tylko pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, ale również ma wyjątkowe właściwości dekoracyjne. 

Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej wprowadzają do domu nieco nowoczesnego dizajnu.

Nowoczesne balustrady aluminiowe

Innym materiałem, który bardzo często wybierany jest przez naszych klientów jest aluminium – barierki nowoczesne bardzo dobrze komponują się z tym metalem. Najważniejsze cechy aluminium to:

Charakteryzuje się on bardzo przyjemną dla oka barwą, która doskonale sprawdza się w wykonywanych przez nas projektach.

Aluminium jest przy tym bardzo lekkie i daje duże możliwości jeżeli chodzi o jego formowanie. Z metalu tego można wykonać bardzo dużo, a czynnikiem ograniczającym jest tutaj wyłącznie wyobraźnia – naszych projektantów i klientów.

Charakteryzuje się jeszcze jedną cechą, o jakiej warto wspomnieć. Aluminium jest o wiele przyjemniejsze w dotyku niż zimna stal. Dzieje się tak dlatego, że jest ono znacznie gorszym od stali przewodnikiem ciepła.

Balustrady szklane

balustrada nierdzewna ze szkłem

Coraz bardziej popularnym materiałem, z jakiego wykonywane są dziś balustrady jest szkło. Szkło występuje zarówno jako materiał wypełniający w balustradach, ale popularne są również rozwiązania, w których jest ono zasadniczym materiałem konstrukcyjnym.

Zamów wycenę balustrady teraz

Dlaczego warto postawić na jakość? Barierki nowoczesne na zamówienie

Na jakość warto postawić z kilku powodów. Przede wszystkim im jakość jest większa, tym większa będzie również trwałość balustrady, która zachowa dobry wygląd na dłużej.

W przypadku balustrad szklanych jakość związana jest również z kwestią bezpieczeństwa. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem balustrad na wymiar. Zawsze dostosowujemy nasze projekty do potrzeb konkretnego budynku, zgodnie z zamysłem klienta.

Wiele z naszych balustrad łączy w sobie różne materiały. Dzięki temu są one całkowicie unikalne i stanowią bardzo atrakcyjną ozdobę.

5/5 - (4 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453