Balustrady Czarne Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Czarne balustrady metalowe to istotny element konstrukcyjny, stanowiący zarówno zabezpieczenie, jak i element dekoracyjny wielu obiektów architektonicznych.

Na zdjęciu widać balustradę schodową w Warszawskim bloku

czarna barierka na schody

Montowane są najczęściej na krawędziach schodów wewnętrznych oraz zewnętrznych, na tarasach oraz balkonach. Poznaj ofertę najlepszych barierek stalowych do własnego domu.
Zapytaj o wycenę czarnej balustrady

Balustrady ze stali czarnej

Jako producent wysokiej jakości balustrad wewnętrznych oraz zewnętrznych, posiadamy w swojej ofercie barierki wykonane z wytrzymałej stali czarnej, stanowiącej doskonały element dekoracyjny schodów. 

Balustrady czarne stalowe nie są odporne na negatywne działanie warunków zewnętrznych, dlatego zalecane są do montażu wewnętrznego. Będą stanowiły znakomite zabezpieczenie schodów wewnętrznych, wpisując się w wnętrza utrzymane zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Wszystkie projekty balustrad wykonujemy na zamówienie klienta, dbając o wysoką jakość usługi oraz opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży.

Balustrady malowane proszkowo

W swojej ofercie posiadamy barierki balkonowe, tarasowe oraz do schodów i wiele innych. Dysponujemy bogatym wyborem produktów ze stali kwasoodpornej, która jest odporna na działanie zmiennych warunków zewnętrznych.
Zleć wykonanie balustrady czarnej

Balustrady malowane są proszkowo, dzięki czemu stal węglowa, z której wykonywane są balustrady, zostaje zabezpieczona przed negatywnym wpływem wilgoci. Proszkowe malowanie balustrad podnosi ich funkcjonalność i pozwala na ich zastosowanie na zewnątrz, bez ryzyka utraty eleganckiego wyglądu.

Poznaj zalety balustrad stalowych

poręcz czarna schodowa z elementami drewna

Od przeszło 25 lat jesteśmy wiodącym producentem balustrad wewnętrznych oraz zewnętrznych, wykonującym projekty na zamówienie klientów. Każdy produkt wykonywany jest na wymiar, z pełnym dostosowaniem do wymagań klientów.

Balustrady produkowane w naszej firmie spełniają wszystkie europejskie normy, dzięki czemu ich stosowanie jest w pełni bezpieczne. Wykorzystywane materiały są wysokojakościowe, dzięki czemu przez wiele lat ich wygląd pozostaje niezmienny, bez względu na miejsce ich montażu. Poznaj zalety czarnych balustrad stalowych:

Balustrada czarna - zamów

W swojej ofercie posiadamy także inne balustrady, doskonale wpisujące się w nowoczesne i klasyczne wnętrza. Wśród nich znajdą Państwo barierki okienne, tarasowe, schodowe, mostowe czy przemysłowe. Nasze biuro i produkcja znajduje się pod miastem Warszawa, ale zamówienia realizujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

5/5 - (3 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453