Balustrady Chromowane Inox Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Materiał wytrzymalszy niż zwykła stal – stal nierdzewna, chromowana.

Zabezpieczenia we współczesnym budownictwie są szalenie istotnym elementem regulowanym przez prawo wspólnotowe Unii Europejskiej oraz wewnątrz krajowe. Elementy takie jak balustrady muszę spełnić szereg norm prawnych, aby swobodnie mogły funkcjonować w budynku oddanym do użytkowania. Muszą również mieć jeszcze jedną zaletę, w wielu przypadkach winny się wykazać olbrzymią wytrzymałością na wiele czynników środowiskowych.

Zapytaj o wycenę balustrady chromowanej

Nie tylko klasyczna zabudowa

Balustrada chromowana przy jednym z wejść do Warszawskiego metra

poręcz ze stali chromowanej

Barierki ochronne są wymagane wszędzie tam, gdzie pojawiają się tarasy, balkony, stromizny czy pochyły typu schody. Ich zadaniem jest ochrona użytkowników przed upadkiem, pośliźnięciem się czy wypadnięciem ze znacznej wysokości. Wykorzystywane są w domach prywatnych czy budynkach publicznych, ale również w przemyśle:

Barierki zabezpieczają pracowników na wysokich kondygnacjach przez upadkiem, ale muszą także podołać trudnym warunkom środowiskowym, chemicznym (kwasy, tłuszcze, zasady).

Trudne warunki klimatyczne

Poza zakładami o silnym i nieprzyjaznym środowisku chemicznym poręcze są obecne również na zewnątrz wszelkich budowli. Schody miejskie, wejścia do instytucji państwowych, balkony to miejsca, gdzie muszą zostać zabezpieczone balustradami przez 365 dni w roku. Dlatego musza one być wytrzymałe na:

Do tego konstrukcje ekranów muszą zachować nienaganną estetykę. Jaki materiał wybrać w tak ciężkich warunkach?

Balustrady chromowane

Jednym z materiałów w naszej ofercie jest stal inox. Jest to odmiana stali wykorzystywanej w barierkach lub pochwytach, które zostaną narażone na bardzo trudne warunki środowiskowe i chemiczne. Inox to grupa stali o specjalnych właściwościach fizykochemicznych, odpornych na korozję ze strony np.: czynników atmosferycznych (korozja gazowa), rozcieńczonych kwasów, roztworów alkalicznych (korozja w cieczach).

Zleć wykonanie balustrady chromowanej

Tworzymy wysokiej jakości barierki z najlepszej stali dostępnej na rynku. Dopasujemy konstrukcję do każdych warunków środowiskowych od surowego klimatu na zewnątrz po agresywne środowisko produkcyjne w zakładach przemysłowych.

Jakie zalety mają nasze produkty stalowe?

zewnętrzne zabezpieczenie inox

Specjalizujemy w tworzeniu specjalistycznych odmian barierek, do których możemy zaliczyć:

Chromoniklowa stal nierdzewna to nie tylko wytrzymały materiał, ale również materiał o bardzo dobrych cechach aranżacyjnych. Jego powierzchnia może zostać zmatowiona, nabłyszczona czy pomalowana. Jest to również materiał plastyczny, który może przybrać róże wymiary i kształty. Świetnie koresponduje stylizacyjne z drewnem, kamieniem, szkłem czy betonem. Więcej na temat naszych propozycji znaleźć można w dziale oferta.

Jak wykonujemy balustrady ze stali inox?

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi projektowania, wykonania i montażu balustrad ze stali nierdzewnej, chromoniklowanej czy chromowanej. Jak wygląda realizacja usługi?

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do każdego etapu umowy, dlatego:

Cena balustrad ze stali nierdzewnej inox

Każdy typ barierek, nawet stalowe są wykonywane wyłącznie na zamówienie. Nie jest to produkt gotowy, tworzony fabrycznie, ponieważ zawsze wytworzony jest na wymiar. Specyfiką branży jest to, że każdy zakład, budynek ma inne rozmiary, a poszczególne elementy różne gabaryty. Klient również decyduje o różnej formie wykończenia pochwytów. Dlatego na cenę poręczy stalowej składa się:

Jesteśmy z Państwem od 25 lat

Nasza firma tworzy od ćwierć wieku nie tylko balustrady stalowe, ale również drewniane, aluminiowe, szklane czy z blachy.” Więcej na temat materiałów można przeczytać w naszej zakładce na stronie materiał.

Biuro Producenta Balustrad jest zlokalizowane w okolicach Warszawy. Poręcze czy pochwyty można zlecić na terenie całego województwa mazowieckiego, ale na życzenie możemy również stworzyć projekt i zrealizować go na terenie całej Polski.

Zamów wycenę balustrady teraz
5/5 - (3 votes)

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453