Balustrady Wewnętrzne Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Ujmujące schody, piękne wewnętrzne tarasy czy monumentalne stadiony podkreślone nieszablonowymi poręczami.

Szeroko pojęta architektura nie dotyczy wyłącznie zewnętrznej stylizacji budynków, ale również jest szalenie istotna w ich wnętrzach. Oryginalne rozwiązania aranżacyjne są solą przytulnych, eleganckich projektów. Niezwykła dbałość o detale spowoduje, że surowe wnętrza zamienią się w najbardziej ekskluzywne i eleganckie przestrzenie. Jednym z elementów, który doskonale dopełnia struktury wewnętrzne domów, mieszkań, budynków publicznych czy stadionów są balustrady wewnętrzne.

Zapytaj o wycenę balustrady wewnętrznej

Gdzie sprawdzą się eleganckie poręcze?

Rozwiązania architektoniczne, gdzie obecność barierek jest konieczna i wskazana, są obwarowane przez prawo. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku, wszelkie konstrukcje zlokalizowane powyżej 0,5 metra, muszą zostać wyposażone w balustrady ochronne. W przypadku schodów, gdy mają powyżej 4 metrów szerokości, muszą zostać one przegrodzone barierkami pośrodku.

Jesteśmy renomowaną marką tworzącą galeryjki ochronne i ozdobne. Projektujemy i wykonujemy wszelkiego typu poręcze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

Do naszej oferty zaliczamy produkty:

Jakie zalety praktyczne mają przegrody wewnętrzne?

poręcze do schodów wewnętrznych

Barierki na schody wewnętrzne spełniają wiele ważnych funkcji, których nie wolno ograniczać wyłącznie do przepisów prawa. Przede wszystkim chronią użytkowników na schodach bez ścian bocznych przed wypadnięciem, zapobiegają wypadkom czy uzupełniają nieszablonowe aranżacje, podkreślając styl schodów czy pięknego balkonu teatralnego. Piękne, metalowe lub drewniane pochwyty są nieodłącznym elementem ośrodków kultury.

Co możemy Państwu zaproponować?

W naszej ofercie znaleźć można wiele balustrad wykonanych z różnych materiałów o cennych właściwościach. Za pośrednictwem naszej firmy można wybrać produkty z następujących materiałów:

Każdy z wymienionych materiałów ma określone właściwości fizyczne oraz wpisuje się nowoczesne aranżacje. Więcej informacji na temat własności technicznych i stylizacyjnych można zaczerpnąć na naszej stronie w zakładce oferta->materiał.

Zleć wykonanie balustrady wewnętrznej

Balustrada wewnętrzna – drewniana

Drewno ma wiele zalet technicznych i wnętrzarskich, takich jak gustowne podkreślenie mebli, posadzek, parkietów, a do tego idealne koresponduje ze szkłem, stalą jako pochwyt. Świetnie sprawdza się w poważnych stylizacjach, podnoszących rangę miejsca:

Sam materiał jest bardzo odporny na czynniki środowiskowe, typu wilgoć, pył, kurz czy roztocze. Odpowiednio zaimpregnowane elementy drewniane przez wiele lat będą służyły na schodach domowych czy balkonach wewnętrznych.

Barierki ze szkła

balustrada wewnętrzna z metalu

Nowoczesne balustrady na schody wewnętrzne mogą zostać również wykonane ze szkła hartowanego. Jest to odmiana tafli szkła składająca się z dwóch warstw przegrodzonych folią. Świetnie sprawdza się w halach sportowych, budynkach użytku publicznego oraz w domach prywatnych. Dodatkową zaletą aranżacyjną poręczy szklanych jest możliwość doboru dowolnego koloru i wzoru produktu.

Mechanicznie szkło hartowane (ESG) jest ognioodporne, znosi bardzo dużą siłę nacisku i nie tłucze się. Zachowuje swoją formę podczas uderzenia, przez zatrzymanie odłamków na folii znajdującej się między taflami.

Barierki drewniano- metalowe

Balustrada wewnętrzna - szklana lub nierdzewna - zamów

Idealnym dopełnieniem wnętrz domów czy innych budynków mogą być barierki mieszane. Są one tworzone dwóch różnych materiałów. Wypełnieniem może być stal, a pochwytem uzupełniającym konstrukcję drewno (aluminium). Poręcze na schody mieszane świetnie sprawdzają się również połączonych stylach aranżacyjnych np.: dopełniają doskonale zmieszany styl skandynawski z loftowym. Oba style charakteryzuje chłód, dominacja metalu, dużych okien, kamienia, co świetnie podkreśli stal, a ociepli drewno.

Poręcze wewnętrzne czarne

Balustrady wewnętrzne są niezwykle istotnym elementem wnętrz budynków. Poza dbaniem o względy bezpieczeństwa, odpowiednio dobrane podkreślą elegancję przestrzeni, zaś metalowe lub drewniane pochwyty nieraz są małymi dziełami sztuki dopełniając piękna i szyku danej balustrady. W swojej ofercie mamy między innymi balustrady wewnętrzne czarne oraz balustrady w innych kolorach wykonane w różnych stylach i z różnych materiałów. Balustrady wewnętrzne są ponadto wymagane w określonych miejscach przez prawo.

Poznaj nasze usługi

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi projektowania, wykonania i montażu balustrad do wnętrza domu czy innych konstrukcji architektonicznych.

W bardzo profesjonalny sposób realizujemy każdy etap umowy:

Cena balustrad stalowych

Barierki na schody wewnętrzne, klatki schodowe, balkony wewnętrzne są produktem niejednorodnym i wyłącznie wykonywanym na zamówienie. Nie jest to produkt gotowy, tworzony fabrycznie, ponieważ jest zbyt wiele zmiennych czynników decydujących o końcowym zestawieniu i jego cenie. Na cenę poręczy składa się:

Jesteśmy z Państwem od 25 lat

Nasza firma od dekad świadczy usługi projektowania i wykonania nieszablonowych rozwiązań wnętrzarskich na schody, balkony czy okna. Jako doświadczony producent mamy na koncie setki wykonanych projektów, z których częścią można zapoznać się na naszej stronie.

Zamów wycenę balustrady teraz
Lokalizacja naszego biura to Warszawa, a dokładniej jej obrzeża, dlatego wykonujemy nasze usługi na terenie całego województwa mazowieckiego. Na specjalne życzenie możemy również stworzyć projekt i zrealizować go na terenie całej Polski.
5/5 - (4 votes)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453