Balustrady z Siatki Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Balustrady są kluczowym elementem konstrukcyjnym, który znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkowania obiektów budowlanych, schodów czy balkonów. Ich specyficzne umiejscowienie wpływa także na estetykę budynków, dlatego w produkcji tego typu barier konieczne jest zastosowanie odpowiednich materiałów i rozwiązań technologicznych. Na szczególną uwagę zasługują balustrady z siatki, które w swojej ofercie posiada nasze przedsiębiorstwo.

Zleć wykonanie balustrady z siatki

Barierki z siatki

poręcze z blachy perforowanej na zewnątrz

balustrady na taras wykonane z siatki

W naszej ofercie znaleźć można balustrady z siatki do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jako wypełnienia doskonale sprawdzają się panele z siatki stalowej, które dopasować można do indywidualnego designu obiektu. Bariery z siatki cięto ciągnionej charakteryzują się niską wagą, a przy tym są bardzo ekonomiczne. Podczas ich produkcji nie są wytwarzane żadne odpady, co przekłada się na niską cenę końcową. W produkcji siatki metalowej wykorzystać można elementy:

Balustrada z siatki architektonicznej spełnia funkcję praktycznej barierki ochronnej, która nie ulega korozji i charakteryzuje się bardzo długą żywotnością. Jej elementy są łatwe do otrzymania w czystości, dzięki czemu nie wymagają dodatkowej konserwacji.

Nowoczesne balustrady w Warszawie

Oferowane przez nas balustrady z siatki stalowej wyróżniają się eleganckimi wykończeniami, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w warunkach zewnętrznych i wewnętrznych. 

Zamów wycenę balustrady teraz

Nasze produkty powstają z najlepszych jakościowo materiałów, co przekłada się na ich dużą praktyczność oraz funkcjonalność. 

Wszystkie bariery z siatki cięto ciągnionej posiadają konstrukcję zgodną z obowiązującymi zaleceniami i rozporządzeniami, dzięki czemu spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. 

metalowa poręcz na balkon

barierka z siatki na balkon

Oferujemy szeroki wybór asortymentu, który wykorzystać można w wielu aranżacjach. Siatka stalowa doskonale sprawdza się zwłaszcza w nowocześnie zaprojektowanych obiektach, np. w stylu industrialnym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców miasta Warszawa oraz okolic.

5/5 - (1 vote)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453