Balustrady Z Płaskowników Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Balustrady z płaskowników to nowoczesna alternatywa dla innych, tradycyjnych rozwiązań. Coraz częściej są one wykorzystywane przy aranżacji schodów zewnętrznych, ale także do konstrukcji znajdujących się wewnątrz budynku.

Zapytaj o wycenę balustrady z płaskowników

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą tego rozwiązania.

Kim jesteśmy?

Barierka z płaskowników

Nasz firma to producent balustrad, którego obszarem działania jest Warszawa. Tworzymy barierki, poręcze oraz inne elementy, które mają na celu zabezpieczyć schody, platformy oraz antresole.

Nasze realizacje mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. W naszej ofercie dostępne są produkty wykonywane na zamówienie. Oznacza to, że każda poręcz ma indywidualne wymiary, rozpiętość itp.

Dzięki temu klient może tak dostosować do swoich oczekiwań. Produkcja odbywa się przy użyciu materiałów najwyższej jakości, przede wszystkim stali nierdzewnej, odpornej na działanie czynników zewnętrznych.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Zleć wykonanie barierki z płaskowników

Barierki wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się wieloma zaletami, które sprawiają, że są chętnie wybierane przez klientów. Do wspomnianych cech należą:

Balustrady z płaskowników — sposób na odmianę wnętrza

Wszelkiego rodzaju poręcze i barierki, w których stosuje się płaskowniki, będą się dobrze prezentowały np. w pomieszczeniach w stylu industrialnym. Podkreślą one surowy, przemysłowy charakter wnętrza.

balustrada francuska

Balustrada z płaskowników na okno

Taka balustrada z płaskowników najlepiej będzie wyglądała w odcieniach czerni. Co więcej, można ją zastosować także w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach. Wynika to z prostej formy takich poręczy i możliwości tworzenia dowolnych aranżacji dzięki płaskownikom.

Podsumowując, nasza oferta jest w zakresie wykonywania poręczy i barierek jest bardzo szeroka. Co więcej, jako doświadczony producent jesteśmy nastawieni przede wszystkim na realizację oczekiwań klienta oraz spełnienie jego potrzeb. 

Zleć wykonanie balustrady z płaskowników

Zapraszamy do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnej wyceny, nawet tych najbardziej wymagających projektów.

5/5 - (1 vote)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453