Balustrady Sznurowe Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Balustrada ze sznurka - przełamanie klasyki

Bariera sznurowa to przełamanie klasycznych wzorów balustrad. Dzięki wykorzystaniu w niej unikalnych materiałów nadaje ona określonym wnętrzom niespotykanego charakteru.

Zamów wycenę balustrady sznurowej teraz

Balustrady sznurowe - zastosowanie

Balustrada ze sznurka doskonale sprawdza się w obiektach drewnianych, ale także w tych wykonanych w stylu marynistycznym. Taka poręcz może być wykonana z takich materiałów jak polipropylen i poliester, które cechują się wysoką trwałością.

Innym, ciekawym rozwiązaniem jest także odporna na ścieraniu juta, zbudowana z włókna łodygowego. Idealnie sprawdza się ona wśród osób, którym zależny na ekologii.

Wysoka jakość barierek sznurowych.

Producent balustrad sznurkowych gwarantuje ich wysoką jakość. Posiadamy niezbędne certyfikaty poświadczające wysoką jakość balustrad (CE) oraz ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.

Przetrwają one zatem w doskonałym stanie przez wiele lat, nawet pomimo ich bardzo intensywnej eksploatacji. Świadczą o tym pozytywne opinie ze strony klientów, korzystających z takich balustrad w swoich obiektach.

Barierki sznurowe na zamówienie

Barierki ze sznura dostępne są na indywidualne zamówienie na terenie miasta Warszawa i okolic, ale realizujemy również projekty w całym kraju. Przygotowywane są one na wymiar, zgodnie z potrzebami klienta. 

Zleć wykonanie balustrady sznurowej

Nasze doświadczenie sprawia, że skonstruowane przez nas wyroby są:   

Szeroki wybór produktów, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów indywidualnych i firm to nasza cecha charakterystyczna.

5/5 - (1 vote)

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

    Formularz Wyceny


    Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty oraz akceptujesz politykę prywatności.

    Zadzwoń 784 331 453