Poręcze Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Poręcze o wyjątkowych walorach estetycznych i użytkowych to podstawa nowoczesnej zabudowy.

Niezależnie od tego czy projektujemy budynek mieszkalny, handlowo-usługowy, czy też hotelowy musimy zadbać zarówno o jego walory użytkowe, jak i estetyczne.

Szczególnie ważnym aspektem jest wykończenie, które nadaje przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Z pewnością do najważniejszych elementów tegoż wykończenia zaliczyć można stylowe i nowoczesne poręcze.
Zapytaj o wycenę poręczy

To unikalne poręcze schodowe stworzone z największą dbałością o szczegóły, przy wsparciu najnowocześniejszych procesów technologicznych sprawią, że każde surowe, nieukończone wnętrze nabędzie wyjątkowego charakteru. Wyjątkowości, która sprawi, że stanie się ono zarówno eleganckie, przytulne, jak i ekskluzywne. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki tworzeniu poręczy na wymiar.

Podstawą doskonale wykonanej balustrady jest stworzenie jej z myślą o potrzebach klienta.

poręcz z elementami szkła na schody

Wszystkie spośród oferowanych poręczy są tworzone na zamówienie. Tak, aby każda zamontowana balustrada osiągnęła pełnię swoich możliwości.  

Dzięki indywidualnie dopasowanemu do zapotrzebowań klienta projektowi każda z poręczy sprawi, że pusta i będąca bez wyrazu przestrzeń zamieni się w stylowe i funkcjonalne pomieszczenie z duszą!

Jako producent zaoferować możemy projekty wykonane z tak odmiennych materiałów jak:

Wszystkie spośród tych materiałów charakteryzują się innymi właściwościami, dzięki czemu balustrada może być idealnie dopasowana do miejsca, w którym zostanie zamontowaa.

Zleć wykonanie poręczy

Oczywiście oprócz tworzywa, z którego została stworzona poręcz do schodów równie ważnym aspektem jest wykończenie. Koniec końców to właśnie wykończenie ma kluczowy wpływ na ostateczną estetykę projektu. Z tego względu oferujemy m.in. wykończenie

Profesjonalna obsługa

Balustrada tarasowa wykonana ze stali nierdzewnej

barierka tarasowa ze stali nierdzewnej

Decydując się na balustradę masz pewność fachowej obsługi. Na samym początku dokładnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy rozwiązanie, które spełni wszystkie oczekiwania. Niezależnie od tego, czy będzie to unikatowa poręcz ścienna, czy też wolno stojąca balustrada szklana lub nierdzewna, klient uzyska projekt oraz wykonanie o najwyższym standardzie.

Niepowtarzalna estetyka, funkcjonalność i wytrzymałość to nie jedyne cechy, którymi powinna charakteryzować się balustrada.

Zarówno poręcze do schodów zewnętrznych, wewnętrznych, jak i barierki przeznaczone na balkon oprócz odznaczania się wyjątkowymi walorami estetycznymi i funkcjonalnością muszą spełniać określone wymagania techniczne.
Zamów wycenę poręczy
Takie są oferowane przez nas poręcze. Warszawa jest jednym z tych miast, gdzie szczególny nacisk kładzie się na aspekty bezpieczeństwa. Z tego względu wszystkie poręcze metalowe, czy też drewniane charakteryzują się m.in:

Należy pamiętać, że bezpieczne balustrady to przede wszystkim te, które chronią dzieci.

Zewnętrzne barierki metalowe w Centrum w Warszawie

zewnętrzna poręcz schodowa

W przypadku pomieszczeń, w których mogą znajdować się dzieci zamontowane mogą zostać balustrady posiadające elementy uniemożliwiające zsuwanie się po poręczy. Projektując balustrady do przestrzeni, w których znajdować się będą dzieci gwarantujemy, iż konstrukcja nie będzie tworzyła drabinki, po której najmłodsi mogliby się wspiąć i wypaść. Zapraszamy do współpracy!

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

Call Now ButtonZadzwoń 784 331 453