Balustrady Malowane Proszkowo Warszawa

Produkcja Na Zamówienie

Nowoczesny wygląd dopasowany do każdego wnętrza.

W wielu domowych wnętrzach króluje drewno. Nadaje ono ciepła pomieszczeniom i sprawia, że jest w nich przytulniej. W takich aranżacjach doskonale sprawdzają się balustrady stalowe malowane proszkowo. Dopasowują się one do nich dużo bardziej niż zwykłe barierki ocynkowane. Wykonane przez doświadczonego producenta świetnie wyglądają także jako praktyczna dekoracja elewacji.
Zapytaj o wycenę balustrady malowanej proszkowo

Na zamówienie

Na zdjęciu widać balustradę schodową w Warszawskim bloku

balustrada schodowa malowana proszkowo

Balustrady produkowane na wymiar są najlepiej dopasowane do rzeczywistych potrzeb klienta. Są one idealnie dostosowane do rozmiarów miejsca, w którym mają stanąć. To szczególnie ważne, zwłaszcza w przypadku barierek na balkony o nietypowych gabarytach.

Balustrady malowane proszkowo Warszawa

Malowanie proszkowe nie jest żadną nowatorską technologią. Przeprowadza się je już od lat. Polega ono na pokrywaniu elementów ze stali zwykłej naelektryzowanymi cząstkami farby proszkowej. Utrzymują się one dzięki siłom elektrostatycznym. Rozwiązanie to ma wiele zalet:

Nowoczesny wygląd i bezpieczeństwo

Zleć wykonanie balustrady malowanej proszkowo

Produkcja naszych poręczy i balustrad odbywa się w Warszawie. To krajowy produkt, który charakteryzuje wysoka jakość oraz dopracowanie każdego szczegółu. Balustrady malowane proszkowo, które oferujemy naszym klientom to towar z najwyższej półki. Nasze produkty są:

Zależy nam na bezpieczeństwie Twoim i Twojej rodziny, więc oferujemy Ci barierki, które sprawią, że w domu poczujesz się naprawdę u siebie. Nasze balustrady doskonale zabezpieczają przed wypadnięciem lub upadkiem z wysokości. Są efektem wypracowanego przez lata doświadczenia. Łączą w sobie nowoczesny i intrygujący wygląd i doskonałe zalety pod kątem wytrzymałości.

Cena balustrady malowanej proszkowo

Railing

stalowa barierka malowana proszkowo

Balustrady malowane proszkowo są produkowane na wymiar i na zamówienie. W związku z tym ich cena jest uzależniona od dokładnych parametrów zamówienia. Ma na nią wpływ długość barierek (metr bieżący) oraz rodzaj wykończenia. Końcowa cena produktu zależy też od aktualnej ceny materiałów.

Balustrada malowana proszkowo - zamów

Może się okazać, że dwie balustrady, które na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, różnią się od siebie ceną. Najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie do nas zapytania lub kontakt z konsultantem, który indywidualnie wyceni zamówienie oraz podpowie jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej.

Nasze biuro mieści się pod Warszawą, ale realizujemy zlecenia na terenie całego województwa mazowieckiego. Na specjalne życzenie i po wcześniejszym uzgodnieniu, możemy dojechać do klienta na obszarze całego kraju. Zapraszamy do kontaktu!

Nie ma na stronie balustrady której szukasz? Wykonamy ją na zamówienie!

Call Now ButtonZadzwoń 784 331 453